Solar boat teams

Het team werd opgericht in 2006. Sindsdien heeft elk jaar een groep studenten zich een academisch jaar lang volledig aan het team gewijd. Elk jaar innoveerden en ontdekten we nieuwe technologieën om de maritieme industrie te inspireren.

TEAM 2020

TEAMLEDEN:

  • Lena de Rouw
  • Ruben van Es
  • Eva Smits
  • Luigi Manni
  • Melissa Oremans
  • Tristan Hamers
  • Saskia Alberts
  • Olivier de Jong
  • Stephan van Reen
  • Reinoud Lampe
  • Nikki van Luijk
  • Marko Rehbein
  • Maarten van Nistelrooij
  • Emir Sarlak
  • Victor Verbist
  • Roan van der Voort
  • Menno Looman
  • Shivani Singh
  • Bart van Gisbergen
  • Emma Linders
Team picture final

TEAM 2019

TEAMLEDEN:

  • Kristian Ruiter
  • Sven Uitendaal
  • Tom Cratsborn
  • Redmer Aarnink
  • Sige van Beurden
  • Christopher de Koning
  • Olmar van Beurden
  • Tim Lelieveld
  • Martijn Brummelhuis
  • Alexander van Citters
  • Gijs van Rijen
  • Max Bouwmeesters
  • Kjell Vleeschouwer
  • Giulia Gatti
  • Maartje Veraart
  • Casper van der Horst
  • Mariëtte Schönfeld
  • Maurits van der Tol
  • Riley Barendse
  • Jochem de Kwant
  • Wouter de Bles
  • Willemijn Mes
  • Kimberley van Batenburg
  • Danielle Wagenaar
  • Mechteld Bakkenes
  • Giovanni Lieuw
  • Bram De Vree
  • Laurens van Rijssel

TEAM 2018

TEAM MEMBERS:

  • Michiel Giliam
  • Sjoerd Berning
  • Olmar van Beurden
  • Thomas van der Pas
  • Francesco Mitrotta
  • Timo Boxma
  • Rebecca Belmer
  • Alexander Verhoeven
  • Mykolas Grinevicius
  • Doris van den Heuvel
  • Huy Tran
  • Wouter Spek
  • Stefan van der Maarel
  • Esmee Huijten
  • Laura Rivera Diez
  • Paul Schellekens
  • Manon van Eijkelenburg
  • Jorn Hoofwijk
  • Anna Boon
  • Mathieu D’heer

TEAM 2017

TEAM MEMBERS:

  • Bob Vlamings
  • Casper van Engelenburg
  • Philip de Rijk
  • Tim van der Weide
  • Andrew Snaathorst
  • Cas Rosier
  • Tara Bolton
  • Suzanne Assen
  • Giancarlo Marelli
  • Prashanth Neelakantan
  • Margriet Cox
  • Jeroen Esseveld
  • Jan Verheyen
  • Christopher de Koning
  • Max Sibeijn
  • Freddy Bos
  • Michiel Mollema
  • Nicolas Mavrocordatos
  • Laura Rivera Diez
  • Emma Erkelens
  • Jessy van Eesteren
  • Dorian Heitzig
  • Gevase Lovell-Prescod
  • Max Pigmans
  • Romme Koldenhof
  • Daniel Vos
  • Sanjeet Desai
  • Rebecca Belmer
  • Heleen van den Hout

TEAM 2016

TEAM MEMBERS:

  • Tom van Woudenberg
  • Tijmen Bregt
  • Jelle Riekse
  • Bart Vonk
  • Casper Vertregt
  • Eloy Geenjaar
  • Esmeé Vermolen
  • Irene Overtoom
  • Jasper Smit
  • Laurent declerck
  • Lisanne Nijdam
  • Luc Does
  • Luuk van Litsenburg
  • Maarten Kemna
  • Myra Nelissen
  • Rijk van Wijk
  • Robin Berendschot
  • Sarkout Mahmoud
  • Sophie Warringa
  • Thore Roepman
  • Floor Melman

TEAM 2015

TEAM MEMBERS:

  • Raymond Blokker
  • Teun Verhagen
  • Kasper Slagter
  • Martine van der Lelij
  • Jelte Doeksen
  • Thijs Schouten
  • Sander Knegt
  • Martijn Koorn
  • Danny Bokma
  • Jasper Smit
  • Tim Heijnen
  • Luuk van Litsenburg
  • Maarten de Vries
  • Bernard de Muynck
  • Mehmet Kuday
  • Joris Hampsink
  • Tijmen Bregt
  • Erik den Boer
  • Luc Does
  • Mark Ulrici
  • Selvavignesh Vedamanickam
  • Jagadeesh Narayana Swamy
  • Lavanya Chandrashekar
  • Eldert Zeinstra
  • Balu Gowda

TEAM 2014

TEAM MEMBERS:

  • Tim Heijnen
  • Sandr Knegt
  • Jelte Doeksen
  • Kasper Slagter
  • Gijs Bruining
  • Teun Verhagen
  • Eefje Vredeveldt
  • Boris Mattijssen
  • Mirte Freriks
  • Tomas te Velde
  • Gerben Schonebaum
  • Inge Schnitger
  • Lenny Bakker
  • Gijsbert van Marrewijk
  • Johan Schonebaum
  • Linda chen
  • Rik Nijessen
HM23
Over